Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
Przewiń

Spotkanie w przestrzeni relacji – dr Joanna Jurga

Spotkanie w przestrzeni relacji

...

Architekci | Projektanci | Pedagodzy | Plastycy | Psychologowie | Studenci

Zapraszamy na spotkanie z dr Joanną Jurgą – projektantką, innowatorką oraz wykładowczynią. Wielokrotną laureatką nagród w międzynarodowych wystawach i festiwalach. W trakcie wykładu i spotkania poznamy ciekawe fakty o naturze człowieka i jego relacji na które niebanalny wpływ mają przestrzeń i architektura.
Co o nas mówi przestrzeń i architektura, w której żyjemy? Jak architektura może wzmocnić fundamentalne poczucie bezpieczeństwa lub je osłabić? Jak uczyć empatii, uważności i odpowiedzialności w projektowaniu?
O tym i o innych zagadnieniach projektowania bezpiecznej przestrzeni i projektowania przyjaznych obiektów opowie laureatka międzynarodowych wystaw i festiwali takich jak Łódź Design Festival, Gdynia Design Days czy Dutch Design Week. Finalistka konkursów MakeMe, Young Polish Designer, Innovation Ad oraz Jutronauci. Dr Joanna Jurga.
Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w wykładzie i w spotkaniu, które odbędą się w piątek 4 listopada o godz. 18.30 oraz 19.30 w Centrum Sztuki Mościce / Antresola.

ZAREZERWUJ BEZPŁATNE MIEJSCE

Gdzie i kiedy?

www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl

Współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.